Fizjoterapeuta

Patrycja Ziółkowska

Specjalizacja: profesjonalna diagnoza fizjoterapeutyczna, fizjoterapia uroginekologiczna- zaburzeń dna miednicy: nietrzymanie moczu, bóle krocza, obniżenia narządów miednicy mniejszej, problemy jelitowe, zaparcia i inne.

Metodyka i narzędzia pracy :Fizjoterapia w ginekologii i położnictwie, Holistyczna Terapia Manualna, igłoterapia, klawiterapia, kinesiotaping, kinezyterapia (terapia ruchem), obserwacja stresu i emocji kumulujących się w ciele

Wykształcenie: mgr fizjoterapii – Akademia Medyczna w Gdańsku,

A zaczęło się…

Patrycja od dziecka kochała ruch i próbowała swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych. Swoje serce oddała jednak skokowi o tyczce. Kontuzja spowodowała, że zrezygnowała z własnych treningów i zrobiła uprawnienia instruktora lekkiej atletyki. Wybór kierunku studiów był konsekwencją chęci pomagania innym, a zdobyte doświadczenia praktyczne w indywidualnej pracy z pacjentem potwierdziły słuszność dokonanego wyboru.

W swojej pracy stawia na ciągły rozwój własnych umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach. Uważa, że najlepsze efekty przynosi kompleksowe podejście do pacjentów i ich problemów. Dlatego też zdecydowała o stworzeniu miejsca z interdyscyplinarnym podejściem – tak właśnie powstało Na Zdrowie.