Trener personalny

Marcelina Górecka

Specjalizacja:  treningi indywidualne i grupowe, fitness, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie, ćwiczenia mięśni dna miednicy, Nordic Walking.

Metodyka i narzędzia pracy:  trening siłowy, trening zwinności i szybkości, trening wydolności krążeniowo-oddechowej.

Wykształcenie: ukończyła studia I i II stopnia w Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Zdobyła dwie specjalizacje: na poziomie licencjatu – Rekreacja Ruchowa – Fitness – nowoczesne formy gimnastyki, na poziomie magistra – Trener Osobisty. W trakcie studiów odbyła staż zawodowy i prowadziła zajęcia ruchowe. Dodatkowo regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach, takich jak: Przygotowanie Motoryczne – A4 Academy Poland, Podstawy Kettlebell- Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, Bulgarian Bag – podstawy – Bulgarian Bag Academy Poland, Analiza i aktywizacja w dysfunkcjach narządu ruchu- A4 Academy, Alternatywne metody rozciągania mięśni- A4 Academy. Specjalista ćwiczeń mięśni dna miednicy – AWFiS, prowadzenie treningów funkcjonalnych dla dzieci z nadwagą i otyłością, w projekcie „Twój Ruch”.

A zaczęło się…

Od dzieciństwa sport odgrywał w jej życiu dużą rolę. Do czasu liceum trenowała lekką atletykę i piłkę ręczną. Następnie znalazła nową pasję, taniec towarzyski. Brała udział w wielu turniejach tanecznych i osiągała w nich sukcesy. Aktualnie uczęszcza na zajęcia z tańca latynoamerykańskiego. W wolnej chwili relaksuje się na zajęciach z karate tradycyjnego i jogi J.

Trening siłowy pozwala jej utrzymać sprawność całego ciała, dlatego chce się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

W pracy trenera personalnego szczególną uwagę zwraca na aspekt zdrowotny. Dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych oraz stara się zarazić ich pasją do sportu i zdrowego trybu życia. Jej misją jest aktywizacja innych, niezależnie od formy ruchu. Uważa, że cel został osiągnięty, gdy osoby, z którymi współpracuje czerpią radość i satysfakcję z regularnej aktywności fizycznej. Jest to recepta na świetne samopoczucie i zadowolenie zarówno dla niej, jak i jej podopiecznych.