DIETETYK | nazdrowiegdynia

Dietetyk

Prawidłowe odżywianie to jeden z filarów zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasz dietetyk, na podstawie Twoich badań, ułoży jadłospis, który przede wszystkim uwzględni Twój aktualny stan zdrowia i będzie wspierał proces jego poprawy. Dodatkowo zostaną wzięte pod uwagę Twoje preferencje smakowe oraz możliwości czasowe.
Jeżeli nie masz możliwości przestrzegać regularnej diety, możesz skorzystać z naszego coachingu dietetycznego. Dzięki stałemu kontaktowi z naszym specjalistą dowiesz się, jakie błędy żywieniowe popełniasz oraz nauczysz się, jak je eliminować.

Pierwsza wizyta u dietetyka

Podczas pierwszego spotkania z dietetykiem przeprowadzi on z tobą wywiad na temat Twojego trybu życia, nawyków żywieniowych oraz na podstawie badań oceni aktualny stan zdrowia. Dokona też pomiarów masy i składu ciała, dlatego też ubierz się w niekrepujaca bieliznę- pomiar jest dokonywany na specjalistycznej wadze, bez ubrania i boso. Po wizycie diagnostycznej będziesz dostaniesz już pierwsze wskazówki odnośnie zmian, jakie możesz wprowadzić. Następnie w ciągu 7 dni dostaniesz gotowy, zindywidualizowany jadłospis.

Poczuj się lekko już dziś