Indywidulane Wsparcie Żywieniowe

Dietetyk

Prawidłowe odżywianie jest niezwykle istotnym elementem w procesie wracania do zdrowia i jego późniejszego utrzymania. Wszyscy to wiemy, a jednak kiedy dochodzi do wdrożenia tego w życie to większości z nas się to nie udaje. Co zawodzi? Naszym zdaniem u większości osób tradycyjny system przechodzenia na dietę według gotowego jadłospisu nie przyniesie efektów. Jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu żeby gotować, pamiętać o liście zakupów, itd. W Centrum Na Zdrowie na podstawie naszych doświadczeń udało nam się wypracować sposób, który nie wywraca życia naszych klientów do góry nogami, ale pomaga stopniowo i systematycznie wdrażać kolejne zmiany w odżywianiu i stylu życia. Z czasem owe zmiany stają się nawykami i zostają z Wami na zawsze Zapraszamy do współpracy w zakresie indywidualnego wsparcia żywieniowego. Możemy to realizować na dwa sposoby:

1. W 100% zdalnie – nasz specjalista jest z Wami w kontrakcie codziennie, w określonych porach. Za pomocą wybranego komunikatora przekazujecie mu informacje o swoich posiłkach, on w zależności od potrzeb odpowiednio je koryguje, sugeruje zmiany i edukuje. Jeśli jesteś zapracowany, nie masz czasu na sumienne przygotowywanie posiłków, często zdarza ci się jeść “na mieście” – ta opcja jest zdecydowanie dla ciebie!

2. Spotkania edukacyjne (stacjonarnie bądź on-line) – współpraca zaczyna się od spotkania w Centrum Na Zdrowie z naszym dietetykiem, przeprowadzenia wywiadu i ewentualnie pomiarów. Następnie razem ustalacie plan działania i poszczególne kroki do zrealizowania. Na każdym kolejnym spotkaniu, co tydzień, razem wyznaczacie małe cele do realizacji, które pomogą Ci przejść przez cały proces odchudzania płynnie i bez drastycznych wyrzeczeń.

Odchudzanie

Kto może Ci pomóc ?

Grzegorz Stypik

Grzegorz Stypik

Trener Personalny / Zdalne wsparcie żywieniowe

Poczuj się lekko już dziś