Psycholog

Anna Pobłocka

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, odbyłam również 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji i moją pracę poddaję stałej superwizji.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Oslo, gdzie pracowałam jako terapeuta środowiskowy na oddziale psychiatrycznym. Równolegle udzielałam wsparcia psychologicznego Polonii norweskiej prowadząc indywidualne konsultacje oraz organizując warsztaty rozwojowe. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie jako terapeuta behawioralny dla osób z autyzmem.
 
Wybór ścieżki psychoterapeutycznej był dla mnie naturalną konsekwencją osobistych poszukiwań i doświadczeń. W pracy szczególnie bliska jest mi Terapia Schematów. W praktyce oznacza to, że w zależności od potrzeb i gotowości klienta, korzystam m.in z psychoedukacji, technik wyobrażeniowych, pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, jak i też stosuję elementy pracy z ciałem i arteterapię.
 
Osobiście, zamiast „pracy NAD sobą”, wolę określenie „praca ZE sobą” – czyli w kontakcie ze swoimi emocjami, potrzebami, wartościami i ciałem.