Dla firm

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę dotyczącą świadczenia usług w zakresie fizjoterapii i profilaktyki zdrowia Państwa pracownikom. Nasza propozycja została przygotowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz najnowsze wyniki badań z zakresu fizjoterapii, zdrowego żywienia oraz efektywnego treningu. 

Doświadczenie zdobyliśmy współpracując z takimi firmami jak OPEC Sp. z o.o. i Nordea IT.

Mając na uwadze indywidualny charakter Państwa potrzeb, prezentowana oferta stanowi propozycję, która może posłużyć za punkt wyjścia do dalszych ustaleń.

Mamy nadzieję, że poniższy materiał zachęci Państwa do podjęcia dalszych rozmów. Zapraszamy do współpracy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Patrycja Ziółkowska- patrycja@nazdrowiegdynia.pl

Grzegorz Stypik- grzegorz@nazdrowiegdynia.pl

Zachęcamy do wprowadzenia w firmie zajęć edukacyjno – warsztatowych prowadzonych przez profesjonalistów z zakresu fizjoterapii, treningu, psychologii czy dietetyki.

Zajęcia w miejscu pracy zwiększają prawdopodobieństwo uczestnictwa w nich przez pracowników ( oszczędność czasu związana z dojazdami i motywacja grupowa).

Zajęcia edukacyjne (wykładowo- warsztatowe) Zajęć ruchowe
Blok spotkań o tematyce prozdrowotnej dla grupy do 30 osób. Zajęcia w formie wykładów mają na celu przedstawienie jak duży wpływ na efektywność pracy ma umiejętność  zadbania o swoje ciało, zdolność szybkiej relaksacji oraz zdrowe odżywienie. Na zakończenie każdego spotkania fizjoterapeuta przeprowadzi instruktaż ćwiczeń i technik relaksacji, które uczestnicy będą mogli wykorzystać na co dzień. Dietetyk przekaże praktyczne porady oraz inspiracje smacznych i zdrowych posiłków. Blok zajęć praktycznych dla grupy do 15 osób. Cotygodniowe ćwiczenia z fizjoterapeutą mające na celu redukcje masy ciała oraz  wzmocnienie gorsetu mięśniowego – stabilizacja kręgosłupa, obciążanego w wielogodzinnej pozycji siedzącej. Wykonywane zajęcia ruchowe poprawią komfort życia, samopoczucie, efektywność oraz koncentracje każdego pracownika.
Konsultacje fizjoterapeutyczne Konsultacje żywieniowe Konsultacje psychologiczne
Konsultacje z fizjoterapeutą dla osób z dolegliwościami bólowymi, polegające na określeniu źródła problemu oraz zasugerowaniu, jakie działania podjąć w celu jego zlikwidowania. Diagnostyka może być oparta na badaniach (usg, rtg, inne), jeżeli pracownik takimi będzie dysponował. Czas trwania – 30 min. Spotkanie z wykwalifikowanym dietetykiem, w trakcie którego przeprowadzona zostaje analiza dotychczasowego sposobu odżywiania oraz skorygowanie ewentualnych błędów żywieniowych. Możliwość przeanalizowania badań krwi. Spotkanie z psychologiem, w trakcie którego pracownicy będą mogli porozmawiać ze specjalistą o sytuacjach wywołujących w nich stres, frustracje, lęk. Poszukać sposobów efektywnego radzenia sobie w takich momentach.

OCZEKIWANE EFEKTY

  • Poprawa stanu zdrowia pracowników– zredukowanie ilości pracowników przebywających na zwolnieniach lekarskich i odchodzących z pracy
  • Zwiększenie wydajności i efektywności w pracy
  • Zredukowanie poziomu stresu wśród uczestników
  • Polepszenie ogólnego stanu zdrowia i poprawa samopoczucia u uczestników
  • Wzrost motywacji i poziomu energii pracowników
  • Wzrost zadowolenia pracownika z opieki firmy
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.