Dla firm

 

Poza kompleksową obsługą klienta indywidualnego, przygotowaliśmy również ofertę dla firm.

Doświadczenie zdobyliśmy współpracując z takimi firmami jak OPEC Sp. z o.o. i Nordea IT.

 

Oferta zajęć edukacyjnych ( wykładowo- warsztatowa)

Blok spotkań o tematyce prozdrowotnej dla grupy do 30 osób. Zajęcia w formie wykładów mają na celu przedstawienie jak duży wpływ na efektywność pracy ma umiejętność  zadbania o swoje ciało, zdolność szybkiej relaksacji oraz zdrowe odżywienie. Na zakończenie każdego spotkania fizjoterapeuta przeprowadzi instruktaż ćwiczeń i technik relaksacji, które uczestnicy będą mogli wykorzystać na co dzień. Dietetyk przekaże praktyczne porady oraz inspiracje smacznych i zdrowych posiłków.

 

Oferta zajęć ruchowych

    Blok zajęć praktycznych dla grupy do 15 osób. Cotygodniowe ćwiczenia z fizjoterapeutą mające na celu redukcje masy ciała oraz  wzmocnienie gorsetu mięśniowego – stabilizacja kręgosłupa, obciążanego w wielogodzinnej pozycji siedzącej. Wykonywane zajęcia ruchowe poprawią komfort życia, samopoczucie, efektywność oraz koncentracje każdego pracownika.

 

Konsultacje fizjoterapeutyczne

Konsultacje z fizjoterapeutą dla osób z dolegliwościami bólowymi, polegające na określeniu źródła problemu oraz zasugerowaniu, jakie działania podjąć w celu zlikwidowania problemu. Diagnostyka może być oparta na badaniach (usg, rtg, inne), jeżeli pracownik takimi będzie dysponował. Czas trwania – 30 min.

 

Konsultacje żywieniowe

Spotkanie z wykwalifikowanym dietetykiem, w trakcie którego przeprowadzona zostaje analiza dotychczasowego sposobu odżywiania oraz skorygowanie ewentualnych błędów żywieniowych. Możliwość przeanalizowania badań krwi.

 

Korzyści dla pracowników i firmy :

  • Współpraca fizjoterapeuty, trenera i dietetyka daje pewność kompleksowego podejścia do grupy, co poprawia efekty prowadzonych zajęć
  • Zredukowanie poziomu stresu
  • Polepszenie ogólnego stanu zdrowia i poprawa samopoczucia
  • Wzrost motywacji i poziomu energii pracowników
  • Zwiększenie wydajności i efektywności w pracy
  • Poprawa stanu zdrowia – zredukowanie ilości pracowników przebywających na zwolnieniach lekarskich
  • Wzrost zadowolenia pracownika z opieki firmy
  • Zajęcia w miejscu pracy zwiększają prawdopodobieństwo uczestnictwa w nich przez pracowników ( oszczędność czasu związana z dojazdami i motywacja grupowa

 

O nas:

Na Zdrowie – Strefa Fizjoterapii i Treningu to firma, która powstała na bazie naszych kilkuletnich doświadczeń z zakresu fizjoterapii oraz treningu personalnego. W trakcie pracy z klientami i pacjentami o różnym profilu (pracownicy biurowi, fizyczni, sportowcy amatorzy i profesjonalni) zaobserwowaliśmy, że najlepsze efekty przynosi kompleksowe podejście do pacjentów i ich problemów. Nasz zespół składa się z fizjoterapeutów o różnych specjalizacjach, trenera, dietetyka. W przyszłości planujemy również nawiązanie współpracy z psychologiem. Partnerem Na Zdrowie jest również Clinica Medica, dzięki czemu możemy też zaoferować naszym klientom łatwy dostęp do lekarzy różnych specjalizacji w atrakcyjnych cenach. Taka współpraca zapewnia komunikację pomiędzy specjalistami różnych dziedzin, dzięki czemu nasi klienci mają zapewnioną kompleksową opiekę zdrowotną.

W naszej pracy przekonaliśmy się, że łatwiej i korzystniej finansowo działać profilaktycznie niż leczyć już istniejące schorzenia, dlatego mocno skupiamy się na szerzeniu świadomości i promocji zdrowego trybu życia.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Patrycja Ziółkowska- patrycja@nazdrowiegdynia.pl

Grzegorz Stypik- grzegorz@nazdrowiegdynia.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.